Juventus. Ilustrowana historia Starej Damy

Juventus. Ilustrowana historia Starej Damy - Marco La Villa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marco La Villa
WYMIAR
8,50 MB
NAZWA PLIKU
Juventus. Ilustrowana historia Starej Damy.pdf
ISBN
4800203811882

OPIS

Począwszy od ikon pokroju Giampiero Bonipertiego, przez czasy, w których błyszczeli Michel Platini i Zbigniew Boniek, aż do współczesności, kiedy publikę czarowali Zinédine Zidane, Alessandro del Piero czy Andrea Pirlo – Juventus zawsze posiadał w składzie gwiazdy rozpalające tłumy do czerwoności. Historia tego klubu to jednak nie tylko pojedyncze ikony, ale i mistrzowskie tytuły, skandale, a nawet… rodzinne tragedie. Chcecie ją poznać?„Ilustrowana historia Starej Damy” to pełna faktów, a jednocześnie dostarczająca emocji książka pełna niepublikowanych wcześniej materiałów archiwalnych, w tym wywiadów oraz dokumentów, które będą nie lada gratką dla kibiców piłkarskich na całym świecie. Ta pozycja to literacka pamiątka, po którą fani sięgać będą przez kolejne pokolenia.Mnóstwo unikatowych zdjęć sprawia, że to wydawnictwo nie tylko dla miłośników klubu Agnellich, ale i wszystkich fanów futbolu, którzy zyskują unikatowe źródło informacji o tym, jak piłka nożna ewoluowała w ciągu ostatniego stulecia.Weźcie w dłoń biblię kibica Juventusu!

Ilustrowana historia Starej Damy" to pozycja skierowana przede wszystkim do zagorzałych kibiców Juventusu, którzy chcieliby mieć w swoich kibicowskich zbiorach coś unikalnego. Ten album to taki właśnie kolekcjonerski okaz, poza tym jest po ... Już 25 listopada czeka nas premiera nowej książki o Juventusie! „Ilustrowana historia Starej Damy" jest przepełniona archiwalnymi materiałami, wywiadami, dokumentami i pięknymi zdjęciami przypominającymi najważniejsze wydarzenia w dziejach klubu.

Począwszy od ikon pokroju Giampiero Bonipertiego, przez czasy, w których błyszczeli Michel Platini i Zbigniew Boniek, aż do współczesności, kiedy publikę czarowali Zinédine Zidane, Alessandro del Piero czy Andrea Pirlo - Juventus zawsze posiadał w składzie gwiazdy rozpalające tłumy do czerwoności. Opis z okładki książki "Juventus. Ilustrowana historia Starej Damy": Począwszy od ikon pokroju Giampiero Bonipertiego, przez czasy, w których błyszczeli Michel Platini i Zbigniew Boniek, aż do współczesności, kiedy publikę czarowali Zinédine Zidane, Alessandro del Piero czy Andrea Pirlo - Juventus zawsze posiadał w składzie gwiazdy rozpalające tłumy do czerwoności. KsiążkaJuventus Ilustrowana historia Starej DamyautorstwaLa Villa Marco, La Villa Mauro ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Juventus to klub, którego fanom futbolu przedstawiać nie trzeba.

POWIĄZANE KSIĄŻKI