Gwiazdka. Nie przeszkadzać!

Gwiazdka. Nie przeszkadzać! - Barbara Supeł | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
11,47 MB
NAZWA PLIKU
Gwiazdka. Nie przeszkadzać!.pdf
ISBN
6001487577918

OPIS

Boguś i Anielka chcą włączyć się w świąteczne przygotowania, ale jak to dzieci, mimo najlepszych chęci, nie zawsze wszystko robią perfekcyjnie i dobrze. A to krzywo polukrują pierniki, a to zawieszą na kominku brudne skarpety na prezenty, a to pobrudzą szyby… Ich starania obserwuje mysz i bardzo się obawia, że ich zachowanie może zostać zinterpretowane przez Mikołaja, że są niegrzeczne, i nie dostaną gwiazdkowych prezentów… Mysz stara się więc naprawić ich „ błędy”. Każdy przecież powinien otrzymać gwiazdkowy prezent…Ciepła, urocza i bardzo zabawna świąteczna opowieść, idealna na czas Bożego Narodzenia!

Tytuł: Gwiazdka. Nie przeszkadzać! Autor: Supeł Barbara Wydawnictwo: Zielona Sowa ISBN: 9788381547345 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 32 Format: 25 x 29 cm Oprawa: twarda Redakcja: Żurawska Beata Każdy przecież powinien otrzymać gwiazdkowy prezent Ciepła, urocza i bardzo zabawna świąteczna opowieść, idealna na czas Bożego Narodzenia! Książka „Gwiazdka Nie przeszkadzać!" - oprawa twarda - Wydawnictwo Zielona Sowa.

0Twój koszyk 0,00 zł. Książki ... Kliknij Dźwięk i wibracje Nie przeszkadzać.Jeśli widzisz „Ustawienia Nie przeszkadzać", używasz starszej wersji Androida.

POWIĄZANE KSIĄŻKI