Dziecięce labirynty

Dziecięce labirynty - Martyna Bubicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Bubicz
WYMIAR
5,53 MB
NAZWA PLIKU
Dziecięce labirynty.pdf
ISBN
6581713187472

OPIS

Zapraszamy do wędrowania labiryntami wraz z wesołymi zwierzakami. Labirynty są zróżnicowane pod względem stopnia trudności i ubogacone barwna grafiką. Ćwiczenie koncentracji oraz umiejętności logicznego myślenia zapewnione! Przedział wiekowy: 3+

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Poznaj świetny sposób na ujarzmienie nudy! To 32 kolorowe plansze z labiryntami o różnym stopniu trudności. Dzieci bawiąc się z bohaterami różnych bajek, ćwiczą cierpliwość, koncentrację i logiczne myślenie. Labirynty i przeplatanki.

Cały problem w tym, że aby się do niego dostać trzeba się przedrzeć przez labirynt, którego myszka nie zna. Labirynty dla dzieci do wydrukowania - najładniejsze obrazki z labiryntami Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu wiadczenia usug na najwyszym poziomie, w tym w sposb dostosowany do indywidualnych potrzeb. W dziale tym znajdziecie labirynty zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, labirynty nie z tej ziemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI