Dom ciało. Home body

Dom ciało. Home body - Rupi Kaur | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rupi Kaur
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Dom ciało. Home body.pdf
ISBN
9510097697313

OPIS

Nowy tomik autorki poetyckich bestsellerów Mleko i miód oraz Słońce i jej kwiaty, których na całym świecie sprzedano już prawie 10 milionów egzemplarzy.W nowym tomiku poezji Rupi Kaur zabiera czytelniczki w intymną i refleksyjną podróż: do przeszłości, w teraźniejszość oraz ku potencjałowi „ja”. Dom ciało. Home body to zbiór szczerych rozmów z samą sobą, przypominających o tym, by chłonąć miłość i akceptację, by być częścią wspólnoty i rodziny, by wierzyć w zmianę. Motywy natury i kultury, światła i ciemności znalazły tu dopełnienie w postaci ilustracji autorstwa samej Rupi.Wydanie dwujęzyczne.

SHEIN oferuje modne Kąpiel i ciało i więcej, aby spełnić Twoje potrzeby. Właściwości: Modelujące mleczko do ciała stworzone na bazie naturalnych składników i wegańskiej receptury. To sprzymierzeniec w walce o szczupłe ciało bez cellulitu i rozstępów.

To sprzymierzeniec w walce o szczupłe ciało bez cellulitu i rozstępów. Sposób użycia: Używaj codziennie - rano ... 4 Bottles, Newport + Home Hand Soap, 2 Rosemary Mint, 2 Wild Lavender 16oz, Infused with Essential Oil, By Home & Body Co 3.0 out of 5 stars 3 $22.99 $ 22 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI