Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk

Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk - Holly Webb | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
4,93 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk.pdf
ISBN
2666675890625

OPIS

Amelia zwiedza ogromny, stary dom, w którym jej rodzina spędza Święta Bożego Narodzenia. W czasie jednej z takich wypraw znajduje ukryty na strychu bardzo stary pamiętnik. Okazuje się, że pamiętnik ten należy do chłopca, który znalazł małego, samotnego wilczka i postanowił się nim zaopiekować. Nagle Amelia budzi się w mroźnej, zimowej, odległej krainie… wprost z pamiętnika. Chłopiec marzy o tym, aby ktoś pomógł mu uratować zagubionego wilczka… Jego marzenie się spełnia i pewnego dnia pojawia się tajemnicza Amelia. Czy działając wspólnie, dzieci odnajdą mamę wilka w tej odludnej zimowej krainie?

Wydawnictwo: Zielona Sowa Data wydania: 2019-10-30 Kategoria: Inne ISBN: 9788381540346 Liczba stron: 184 Tytuł oryginału: The Winter Wolf . Ocena: 0 (0 głosów) 0.00 0 Zaopiekuj się mną Zimowy wilk - opis produktu: Amelia zwiedza ogromny, stary dom, w którym jej rodzina spędza Święta Bożego Narodzenia.

Okazuje się, że pamiętnik ten należy do chłopca, który znalazł małego, samotnego wilczka i postanowił się nim zaopiekować. Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk Webb Holly.

POWIĄZANE KSIĄŻKI