Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk

Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk - Holly Webb | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
4,76 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk.pdf
ISBN
5988101064204

OPIS

Amelia zwiedza ogromny, stary dom, w którym jej rodzina spędza Święta Bożego Narodzenia. W czasie jednej z takich wypraw znajduje ukryty na strychu bardzo stary pamiętnik. Okazuje się, że pamiętnik ten należy do chłopca, który znalazł małego, samotnego wilczka i postanowił się nim zaopiekować. Nagle Amelia budzi się w mroźnej, zimowej, odległej krainie… wprost z pamiętnika. Chłopiec marzy o tym, aby ktoś pomógł mu uratować zagubionego wilczka… Jego marzenie się spełnia i pewnego dnia pojawia się tajemnicza Amelia. Czy działając wspólnie, dzieci odnajdą mamę wilka w tej odludnej zimowej krainie?

Okazuje się, że pamiętnik ten należy do chłopca, który znalazł małego, samotnego wilczka i postanowił się ... Zaopiekuj się mną Zimowy wilk | Webb Holly | Zielona Sowa. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Wydawnictwo ZIELONA SOWA przygotowało świąteczną niespodziankę dla miłośników i wielbicieli serii „Zaopiekuj się mną" -„Zimowy wilk".

12,36 zł 19,99 zł Na ratunek śnieżnym panterom. Zaopiekuj się mną Webb Holly.

POWIĄZANE KSIĄŻKI