Zaopiekuj się mną. Mała Lotta i renifery

Zaopiekuj się mną. Mała Lotta i renifery - Holly Webb | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
3,24 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Mała Lotta i renifery.pdf
ISBN
7122978006741

OPIS

Mała Lotta spędza święta u prababci w Norwegii. Lotta jest z tego powodu bardzo szczęśliwa, bo może robić mnóstwo fascynujących rzeczy: jeździć na sankach, spacerować po zaśnieżonych polach i odwiedzać pastwiska ze stadami reniferów. Dziewczynka najbardziej zachwycona jest reniferami. Lotta uwielbia słuchać, jak prababcia Erika opowiada o czasach swojego dzieciństwa, gdy wędrowała ze stadem reniferów przez śnieżną północ Norwegii. Lotta też marzy o takich przygodach. Nie wie, że jej marzenie się spełni… Pewnej nocy, tuż przed Bożym Narodzeniem, Lotta budzi się w świecie z opowieści swojej prababci. I musi się zaopiekować łanią renifera oraz jej młodym.

Lotta jest z tego powodu bardzo szczęśliwa, bo może robić mnóstwo fascynujących rzeczy: jeździć na sankach, spacerować po zaśnieżonych polach i odwiedzać pastwiska ze stadami reniferów. Informacje o Zaopiekuj się mną Mała Lotta i renifery Webb Holly - 9106207870 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-03-31 - cena 13,51 zł Mała Lotta spędza święta u prababci w Norwegii.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kup teraz na Allegro.pl za 10,12 zł - ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ. MAŁA LOTTA I RENIFERY z miasta KRAKÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI