Wiecznie młodzi, czyli pokolenie mocy

Wiecznie młodzi, czyli pokolenie mocy - Joanna Pogorzelska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Pogorzelska
WYMIAR
7,41 MB
NAZWA PLIKU
Wiecznie młodzi, czyli pokolenie mocy.pdf
ISBN
9055283141839

OPIS

Starość? Jaka starość! Ja dopiero zaczynam żyć!Power Generation. Pokolenie mocy. To właśnie oni – polscy pięćdziesięciolatkowie. Silni, energiczni, optymistyczni. Z apetytem na życie i wielkimi planami. Wbrew stereotypom. To ludzie, którzy mają prawdziwy power i udowadniają, że życie jest piękne bez względu na wiek.Bohaterami rozmów, przeprowadzonych przez Joannę Pogorzelską, są ludzie z różnych światów. Jerzy Górski – sportowiec, mistrz świata w triathlonie, który sięgnął dna uzależnienia od narkotyków, by potem dostać się na sportowy szczyt; Paweł Łoziński – wybitny reżyser filmów dokumentalnych; Beata Borucka – pisarka, blogerka, założycielka strony Mądre Babcie czy doktor Marek Bachański – neurolog, który jako pierwszy leczył polskie dzieci konopiami medycznymi, za co stracił pracę w Centrum Zdrowia Dziecka. Jest też Krzysztof Skiba, performer, frontman zespołu Big Cyc, który uważa, że „w tym wieku nic się nie kończy, a fantazja zwycięży kiełbasę”.Każdy z nich ma odwagę być sobą, marzyć i nieustannie zaskakiwać – siebie i wszystkich dookoła. Przekonaj się, co gra w duszach tego niezwykłego pokolenia!

Silni, energiczni, optymistyczni. Z apetytem na życie i wielkimi planami.

Młodzi, znudzeni i zmęczeni życiem, powinni brać z nich przykład i czerpać energię, którą starsi tryskają na każdym kroku. W książce "Wiecznie młodzi, czyli pokolenie mocy" dostajemy od Joanny Pogorzelskiej aż dwanaście takich wywiadów. Są to wywiady z osobami znanymi, bardziej lub mniej, które osiągnęły coś w wielu różnych dziedzinach życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI