W blasku obojętnych gwiazd

W blasku obojętnych gwiazd - Maciej Dynieski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Dynieski
WYMIAR
11,75 MB
NAZWA PLIKU
W blasku obojętnych gwiazd.pdf
ISBN
5101890336234

OPIS

W pogoni za marzeniami możesz przeoczyć to, co najważniejsze.Piotr Natecki – trzydziestoparoletni astrofizyk aspirujący do profesury – budzi się sam w domu dzień po pogrzebie brata, ostatniego członka rodziny. W dodatku męczy go dziwny sen o tym, że na Ziemi został już tylko jeden człowiek. Mimo żałoby, Piotr postanawia niezwłocznie wrócić do pracy. Jego największym marzeniem jest dokończenie projektu, który może mieć realny wpływ na rozwój ludzkości. Tymczasem jego promotora i przyjaciół ogarnia zniechęcenie, a w jego mieszkaniu pojawia się dziwny gość. Ta wizyta sprawi, że Piotr zupełnie inaczej spojrzy na wszystko, co było do tej pory dla niego ważne…

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. W blasku obojętnych gwiazd. x.

Wypróbuj przez 7 dni za darmo. Pomysł na fabułę dobry, jednak brakuje drobnego elementu, który dałby temu większą spójność. "W blasku obojętnych gwiazd" czyta się szybko i z zainteresowaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI