Układ z milionerem

Układ z milionerem - Pola Kraucz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pola Kraucz
WYMIAR
12,64 MB
NAZWA PLIKU
Układ z milionerem.pdf
ISBN
8445997801932

OPIS

Dziewiętnastoletnia Ivon dobrze wie, czym jest bieda i co naprawdę można kupić za pieniądze. Gdyby musiała się martwić tylko o siebie, z pewnością jakoś poradziłaby sobie w świecie, w którym głód jest przygnębiającą codziennością. Jednak dziewczyna ma jeszcze pod opieką młodsze rodzeństwo. Niestety ich ojciec jest zwykłym pijakiem i nie interesuje go los dzieci.Nie mając wyboru, Ivon chowa swój honor do kieszeni i idzie prosić o pieniądze. Nie musi daleko szukać, bo kilka kilometrów od jej biednej dzielnicy znajdują się ogrodzone wysokim murem luksusowe rezydencje. W jednej z nich mieszka Oliver.O mężczyźnie krążą miejskie legendy. Oliver ma bardzo dużo pieniędzy i najprawdopodobniej jest gangsterem, wcielonym potworem. Mimo wszystko Ivon nie ma wyjścia. Musi poprosić go o pomoc.Ku jej zaskoczeniu Oliver się zgadza. Jednak chce czegoś w zamian.Opis pochodzi od wydawcy.

Gdyby musiała się martwić tylko o siebie, z pewnością jakoś poradziłaby sobie w świecie, w którym głód jest przygnębiającą codziennością. Jednak dziewczyna ma jeszcze pod opieką młodsze rodzeństwo. Układ współczulny to inaczej układ...

Jednak kiedy tylko dotarłam na odpowiednią ulicę, spostrzegłam sylwetkę Chrisa, który chodził nerwowo wzdłuż drzwi naszego domku, a gdy tylko ... Czytając Układ z milionerem poruszenie wywołały u mnie pokazane przez autorkę @polakraucz nierówności społeczne. Nie raz i nie dwa miałam w oczach łzy gdy czytałam o głodujących dzieciach z faweli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI