Układ z milionerem

Układ z milionerem - Pola Kraucz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pola Kraucz
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Układ z milionerem.pdf
ISBN
8295801132209

OPIS

Dziewiętnastoletnia Ivon dobrze wie, czym jest bieda i co naprawdę można kupić za pieniądze. Gdyby musiała się martwić tylko o siebie, z pewnością jakoś poradziłaby sobie w świecie, w którym głód jest przygnębiającą codziennością. Jednak dziewczyna ma jeszcze pod opieką młodsze rodzeństwo. Niestety ich ojciec jest zwykłym pijakiem i nie interesuje go los dzieci.Nie mając wyboru, Ivon chowa swój honor do kieszeni i idzie prosić o pieniądze. Nie musi daleko szukać, bo kilka kilometrów od jej biednej dzielnicy znajdują się ogrodzone wysokim murem luksusowe rezydencje. W jednej z nich mieszka Oliver.O mężczyźnie krążą miejskie legendy. Oliver ma bardzo dużo pieniędzy i najprawdopodobniej jest gangsterem, wcielonym potworem. Mimo wszystko Ivon nie ma wyjścia. Musi poprosić go o pomoc.Ku jej zaskoczeniu Oliver się zgadza. Jednak chce czegoś w zamian.Opis pochodzi od wydawcy.

Jej wymiary to 140x205. Oprawa jest miękka.

Z jednej strony zabiedzone, zapomniane przez wszystkich slumsy a za murem obojętności, przepych ociekających bogactwem rezydencji na ... Opis: Układ z milionerem - Pola Kraucz. Dziewiętnastoletnia Ivon dobrze wie, czym jest bieda i co naprawdę można kupić za pieniądze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI