Pobaw się ze mną mój pieseczku

Pobaw się ze mną mój pieseczku - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,24 MB
NAZWA PLIKU
Pobaw się ze mną mój pieseczku.pdf
ISBN
6092108737910

OPIS

Seria do AKTYWNEGO CZYTANIA, w którym uczestniczy dziecko Jeden DZIEŃ z życia PIESKA Łatka WPADAJĄCA W UCHO rymowanka oraz UROCZE ilustracje Treść PRZYSTĘPNA dla maluszka Uczy WRAŻLIWOŚCI i EMPATII Przyjazna w DOTYKU okładka z WELUROWYMI elementami W książeczce został przedstawiony JEDEN DZIEŃ z życia pieska Łatka. Mały czytelnik uczestniczy w aktywnym czytaniu. Książka mu podpowiada, jak ZAOPIEKOWAĆ SIĘ zwierzątkiem, m.in. WYJŚĆ z nim na spacer, RZUCIĆ mu piłeczkę, WYTRZEĆ sierść i PRZYTULIĆ na dobranoc. Zachęta do AKTYWNOŚCI ułatwia dziecku NAWIĄZANIE WIĘZI ze zwierzęcym bohaterem. PRZYJAZNE ILUSTRACJE zainteresują każdego maluszka, a drobne elementy pojawiające się na różnych stronach umożliwiają zabawę na SPOSTRZEGAWCZOŚĆ. Publikacja jest odpowiednia DLA MALUSZKÓW, które dopiero zaczynają swoją przygodę z książkami.

Kawałko-Dzikowska Natalia ... poczucie odpowiedzialnościbuduje więź dziecka z książkowym bohateremrozwija wyobraźnię Pobaw się ze mnąSeria składa się z książek INTERAKTYWNYCH pobudzających WYOBRAŹNIĘ maluchów ... Seria do AKTYWNEGO CZYTANIA, w którym uczestniczy dziecko, Jeden DZIEŃ z życia PIESKA Łatka, WPADAJĄCA W UCHO rymowanka oraz UROCZE ilustracje, Treść PRZYSTĘPNA dla maluszka, Uczy WRAŻLIWOŚCI i EMPATII, Przyjazna w ... Sklep internetowy.

Szybki kurier do 30kg tylko - 4€! Menge: lub ... POBAW SIĘ ZE MNĄ MÓJ PIESECZKU. Autor: KAWAŁKO-DZIKOWSKA NATALIA Wydawnictwo: AWM.

POWIĄZANE KSIĄŻKI