Pobaw się ze mną mój koteczku

Pobaw się ze mną mój koteczku - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,32 MB
NAZWA PLIKU
Pobaw się ze mną mój koteczku.pdf
ISBN
2586126796444

OPIS

Seria do AKTYWNEGO CZYTANIA, w którym uczestniczy dziecko Jeden DZIEŃ z życia KOTKA Rudaska WPADAJĄCA W UCHO rymowanka oraz UROCZE ilustracje Treść PRZYSTĘPNA dla maluszka Uczy WRAŻLIWOŚCI i EMPATII Przyjazna w DOTYKU okładka z WELUROWYMI elementami W książeczce został przedstawiony JEDEN DZIEŃ z życia kotka Rudaska. Mały czytelnik uczestniczy w aktywnym czytaniu. Książka mu podpowiada, jak ZAOPIEKOWAĆ SIĘ zwierzątkiem, m.in. PODRAPAĆ je za uszkiem, POBAWIĆ SIĘ z nim piłeczką, PODSUNĄĆ mu miseczkę z posiłkiem. Zachęta do AKTYWNOŚCI ułatwia dziecku NAWIĄZANIE WIĘZI ze zwierzęcym bohaterem. PRZYJAZNE ILUSTRACJE zainteresują każdego maluszka, a drobne elementy pojawiające się na różnych stronach umożliwiają zabawę na SPOSTRZEGAWCZOŚĆ. Publikacja jest odpowiednia DLA MALUSZKÓW, które dopiero zaczynają swoją przygodę z książkami.

Mój pieseczku Autor: Kawałko-Dzikowska Natalia Wydawnictwo: AWM Kod paskowy: 9788381810920 ISBN: 978-83-8181-092- Rok wydania: 2020 Ilość stron: 20 Format: 17.3x17.3 cm Oprawa: twarda Mój koteczku. Pobaw się ze mną; Mój koteczku.

Księgarnia internetowa merlin.pl POBAW SIĘ ZE MNĄ MÓJ KOTECZKU 978-83-8181-091-3 w kategorii Edukacja / 0-3 lata / Dla dzieci Książki dla roczniaka - Pobaw się ze mną mój koteczku / mój pieseczku Seria, którą dziś chcę wam pokazać sprawdzi się u najmłodszych maluszków. Bardzo zachęcam was do jak najwcześniejszego czytania dzieciom i przyzwyczajania ich do książek od urodzenia. „Pobaw się ze mną mój koteczku" to niedługa, kartonowa książeczka do aktywnego czytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI