Czas na ciszę

Czas na ciszę - Anna Dąbrowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Dąbrowska
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Czas na ciszę.pdf
ISBN
5711923788492

OPIS

Swoim głosem rozpalił serca tysięcy kobietOksana potrafi śpiewać tak, że jej głos przenika ludzkie dusze, rozpala serca, a z oczu wyciska łzy. Ale jej największe marzenie wcale nie jest związane z muzyką. Straciła już matkę, a teraz może również stracić młodszego brata, Tomka, który zmaga się z ciężką chorobą. Targana sprzecznymi emocjami dziewczyna decyduje się wystartować w eliminacjach do popularnego programu muzycznego, a ewentualną wygraną przeznaczyć na leczenie brata. Ta decyzja okaże się przełomowa i sprawi, że w jej życiu pojawi się ktoś, kto pomoże jej uwierzyć w siebie i zawalczyć o szczęście…Anna Dąbrowska – autorka bestsellerowych romansów – kolejny raz szturmem podbija serca spragnionych emocji czytelniczek. „Czas na ciszę” to poruszająca historia miłości, która zjawia się w życiu nieproszona, by dać siłę do zmagań z wszelkimi przeciwnościami losu.

Był założycielem, kompozytorem, basistą, klawiszowcem i liderem Budki Suflera. Książka Czas na ciszę pochodzi z wydawnictwa Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne. Autorem książki jest Anna Dąbrowska.

Ciepło, coraz cieplej. Słonko smyra przyjemnie, moje piegi wróciły z ciepłych krajów, w których przebywały całą zimę. „Sza, cicho sza czas na ciszę (…) Ciszej i ciszej, i ciszej, i ciszej Co dnia…" Romuald Lipko zmarł 6 lutego po walce z ciężką chorobą nowotworową.

POWIĄZANE KSIĄŻKI