[OUTLET] Słowacja Zimą (wydanie II)

[OUTLET] Słowacja Zimą (wydanie II) - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,78 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Słowacja Zimą (wydanie II).pdf
ISBN
3387760443067

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Słowacja to jeden z najbardziej górzystych krajów Europy, nic dziwnego zatem, że "ilość ośrodków narciarskich na głowę mieszkańca" jest tu znacznie wyższa niż w większości krajów europejskich, w tym w Polsce. W przewodniku opisano największe i najbardziej nowoczesne centra sportów zimowych położone w pobliżu naszej granicy oraz wszystko to, co warto zobaczyć przy okazji pobytu w ich okolicy.

Bestseller. 10 zł: Sprzedam, stan plus dobry. Odbiór osobisty Kraków Centrum , możliwa także wysyłka Zapraszam także na inne moje ogłoszenia- super ciekawe książki o różnej tematyce :) Jak Słowacja długa i szeroka, czekają tam na wędrowców dziesiątki niezwykle różnorodnych pasm górskich.

Wydanie 3 - opis produktu: Narty Słowacja to jeden z najbardziej górzystych krajów Europy nic dziwnego zatem że ilość ośrodków narciarskich na głowę mieszkańca jest tu znacznie wyższa niż w większości krajów europejskich w tym w Polsce W przewodniku opisano największe i najbardziej nowoczesne centra sportów zimowych ... Słowacja Zimą (wydanie II) Słowacja Zimą (wydanie II) (wydanie 2) 0 Liczba recenzji: 0 Autor/autorzy: Praca Zbiorowa: Kategoria: Atlasy, mapy, przewodniki Wydawnictwo: Bezdroża ISBN Książki drukowanej: 9788360506974: Data wydania książki drukowanej: 2013-04-08: Liczba stron: 264: Pierwszy od 1938 r. na rynku polskim zarys historii Słowacji w XX i na początku wieku XXI, ze zwięzłą informacją o wcześniejszych dziejach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI