[OUTLET] Kuchnia z warzywami

[OUTLET] Kuchnia z warzywami - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,47 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kuchnia z warzywami.pdf
ISBN
7852846748682

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Oto klasyczna książka kucharska na początek nowego stulecia. Dostarcza aktualnych informacji na temat składników, ich jakości, warunków zakupu oraz technik kulinarnych. Prezentuje nowoczesne przepisy dla tych, którzy lubią podejmować gości wykwintnymi smakołykami. Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad oraz nowatorski, zgodny z duchem czasów, przewodnik po przepisach.

19-01-2021 09:23. Drobiowe roladki z warzywami.

I o to ... Warzywnego detoksu ciąg dalszy ;-) Kasza gryczana smażona z marchewką, kalafiorem i jarmużem. Wierzcie lub nie, te proste dania z kaszą i warzywami naprawdę "dają radę".

POWIĄZANE KSIĄŻKI