Gangsterskie porachunki. Seria Nieczysta gra. Tom 1

Gangsterskie porachunki. Seria Nieczysta gra. Tom 1 - Meg Adams | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Meg Adams
WYMIAR
8,66 MB
NAZWA PLIKU
Gangsterskie porachunki. Seria Nieczysta gra. Tom 1.pdf
ISBN
4925248598018

OPIS

Nowa powieść autorki Ochroniarza – książki, która podbiła serca czytelniczek!Joanna Maj przywykła już do tego, że jej życie obfituje w zabawne wpadki, a niewyparzony język pcha ją w coraz to większe kłopoty. Gdy niespodziewanie kobieta znajduje za wycieraczką samochodu mandat z poleceniem natychmiastowego zgłoszenia się na komisariat, przestraszona udaje się we wskazane miejsce.Tam na jej drodze staje przystojny policjant Piotr Górski. Seksowny mundurowy od razu wpada Joannie w oko. Całe szczęście fascynacja okazuje się wzajemna. Oszałamiająca, pełna namiętności znajomość i nieustające pożądanie sprawiają, że Aśka zapomina o złej passie.Jednak pewnego dnia zachowanie Piotra ulega całkowitej zmianie. Z gorącego kochanka mężczyzna przeobraża się w zimnego drania. Wkrótce wychodzi na jaw, że prowadzi podwójne życie, dalekie od tego zgodnego z prawem. Joanna zostaje zmuszona do wzięcia udziału w nieczystej grze, której reguł do końca nie zna. Choć stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, nie zdaje sobie sprawy, że przyjdzie jej walczyć nie tylko o uczucia, ale także o własne życie.Opis pochodzi od wydawcy.

Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Nieczysta Gra (tom 1) Kategoria: literatura obyczajowa, romans ...

Choć stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, nie zdaje sobie sprawy, że przyjdzie jej walczyć nie tylko o ... Gangsterskie porachunki. Nieczysta gra.

POWIĄZANE KSIĄŻKI