Syn

Syn - Andrej Nikolaidis | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrej Nikolaidis
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Syn.pdf
ISBN
1031844710464

OPIS

Na piaszczyste plaże czarnogórskiego Ulcinja – zabytkowego miasteczka nad Adriatykiem- co roku przyjeżdżają tysiące turystów spragnionych słońca i dobrej zabawy. Kąpią się w ciepłym morzu, tłumnie odwiedzają miejskie kawiarnie i korzystają z dostępnych na każdym kroku rozrywek. Nie przypuszczają nawet, że miasto pełne jest pilnie strzeżonych tajemnic i skrywanych namiętności, które poznajemy, wędrując pewnej letniej nocy przez jego wąskie uliczki i ciemne zakamarki.Nocny marsz przez miasto przywodzi na myśl wędrówkę przez kręgi piekła. Oniryczny nastrój, kolejne historie coraz bardziej dewastujące, a ich bohaterowie ujawniają nowe obszary zgnilizny trawiące ludzkość. Bohater, i narrator zarazem, podważa sens bycia człowiekiem, a co za tym idzie sens przekazywania życia.

(On jest synem Londynu.) Informacje o rzeczowniku „syn" w słownikach zewnętrznych. Niżej znajdują się odnośniki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane z rzeczownikiem syn: » Antonim rzeczownika syn.

[…] cukrzycę. Tracę wzrok i nie mogę już tak naprawdę poruszać się po własnym domu. Zgwałcił mnie syn, Mateuszek! Dla tego zboczeńca nie ma żadnych świętości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI