Pszczoły

Pszczoły - Jacek Nowak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Nowak
WYMIAR
11,15 MB
NAZWA PLIKU
Pszczoły.pdf
ISBN
1117352667714

OPIS

Książka-poradnik autorstwa Jacka Nowaka ? pszczelarza Pasieki „Barć” w Kamiannej ? zachwyca wspaniałymi zdjęciami i pięknem kolorów, a pasjonujące zgłębianie tajników życia pszczół jest niezwykłym doświadczeniem, nie tylko dla przyszłych hodowców.To znakomite kompendium wiedzy dotyczącej hodowli pszczół miodnych, prowadzenia pasieki, chorób pszczół, gatunków miodów i roślin miododajnych. Ważną częścią publikacji jest kalendarium życia pasieki.Jacek Nowak wspólnie z żoną Emilią prowadzą Pasiekę „Barć”, w której pozyskują dobra od pszczół. Stworzyli ścieżkę edukacyjną odwiedzaną przez wycieczki oraz skansen pszczelarski z zapleczem handlowym i turystycznym. Edukują z zakresu pszczelarstwa dzieci, młodzież i studentów. W pasiece noszącej imię jej założyciela ? księdza dr. Henryka Ostacha ? pracują tylko mieszkańcy Kamiannej. Zawodowi pszczelarze Emilia i Jacek Nowakowie, nawiązując do czasów łemkowskich, odtwarzają regionalną pszczołę Kamiankę mogącą zimować na spadzi, której zbiory w tych okolicach potrafią być obfite.

Odblokuj dostęp do 8344 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów! Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku! Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo! Dodał: FILMIX. Ogłoszenia o tematyce: pszczoły sprzedam na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.

Zwykle źródłem białka dla pszczół jest pyłek, a źródłem energii (cukrów) jest nektar. Pszczoły najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI