Pakiet orzechowy: To będą piękne święta / Spełnione życzenia

Pakiet orzechowy: To będą piękne święta / Spełnione życzenia - Karolina Wilczyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Wilczyńska
WYMIAR
10,67 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet orzechowy: To będą piękne święta / Spełnione życzenia.pdf
ISBN
9550756389187

OPIS

„To będą piękne święta”Jagodno to urokliwa miejscowość położona w Górach Świętokrzyskich, gdzie smaki życia odmieniają się przez wszystkie przypadki. Z jego mieszkankami doświadczamy na równi radości i smutku, miłości i nienawiści, namiętności i samotności. W nadchodzące święta splotą się losy wielu kobiet, bo wszystkim nam towarzyszą podobne uczucia i pragnienie szczęścia. Każdej z bohaterek poświęcony jest osobny rozdział. Poznamy je bliżej i będziemy mogły poczuć się jak jedna z nich!Ta książka to nie tylko poruszający literacki prezent dla ciebie lub bliskiej osoby, zawiera także kolorowe zdjęcia i praktyczne porady! Razem z bohaterkami oraz czytelniczkami Stacji Jagodno przygotuj niepowtarzalne dekoracje według zawartych w każdym rozdziale instrukcji. Poznaj sekrety, dzięki którym stworzysz idealną broszkę na prezent, świąteczne ozdoby na stół czy piękne szydełkowe gwiazdki.„Spełnione życzenia”Czy wierzysz w magię wigilijnej nocy? Czy szept twojego życzenia przemienił się kiedyś w rzeczywistość?Wyobraź sobie dziewczynkę, której ludzie ofiarowują swoje historie. Nie przypuszczają, że słowa wypowiadane na głos mogą wpływać na ich przyszłość. Historia jak z bajki? W święta to możliwe! Tylko że marzenia mogą żyć swoim życiem i nie zawsze spełniają się w taki sposób, jak to sobie zaplanowaliśmy. Czasami los zgotuje nam zupełnie inną historię...Razem z bohaterami najnowszej książki Karoliny Wilczyńskiej poczuj siłę życzeń wypowiadanych u progu Bożego Narodzenia. A Ty, o czym dziś marzysz?

Chciałaby studiować medycynę, ale nie ma na... Pakiet orzechowy: To będą piękne święta / Spełnione życzenia, Wilczyńska Karolina Czwarta Strona, 2020 „To będą piękne święta" Jagodno to urokliwa miejscowość położona w Górach Świętokrzyskich, gdzie smaki życia odmieniają się przez wszystkie przypadki. „To będą piękne święta" Jagodno to urokliwa miejscowość położona w Górach Świętokrzyskich, gdzie smaki życia odmieniają się przez wszystkie przypadki. Z jego mieszkankami doświadczamy na równi radości i smutku, miłości i nienawiści, namiętności i samotności.

Oprawa: Pudełko kartonowe: ISBN: 978-83-666-5759-5: EAN: 9788366657595: Liczba stron: 600: Cena katalogowa: 54,90 zł ... Pakiet orzechowy: To będą piękne święta / Spełnione życzenia (Karolina Wilczyńska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > pakiet orzechowy: to bĘdĄ piĘkne ŚwiĘta/ speŁnione Musisz być zalogowany, aby składać zamówienia oraz mieć dostęp do cen i stanów towarów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI