Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów

Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów - ks. Grzegorz Bliźniak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Grzegorz Bliźniak
WYMIAR
12,76 MB
NAZWA PLIKU
Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów.pdf
ISBN
8462649696212

OPIS

„Nie lękaj się ani walk duchowych, ani żadnych pokus, bo ja cię wspieram, byleś ty chciała walczyć; wiedz, że zawsze zwycięstwo jest po twojej stronie”. Św. Faustyna Kowalska, DzienniczekKs. Grzegorz Bliźniak, który wypełnił testament bł. Ks. Michała Sopoćki i założył męski zakon Księży Miłosierdzia Bożego, każdego dnia zgłębia znaczenie misji, jaką siostrze Faustynie powierzył Pan Jezus. W rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim nie tylko przypomina o prawdziwym znaczeniu Miłosierdzia Bożego w naszym życiu, dalekim od tego, jakim zwodzi nas współczesnych teologów, ale odpowiada również na najważniejsze pytania o rolę Polski w zbawczym planie. Czy faktycznie pozostaliśmy wierni Bogu? Czy przygotujemy świat na przyjście Chrystusa? I co każdy z nas powinien zrobić, by wypełnić misję powierzoną nam przez Pana Jezusa?

Data wydania: 2020-11-16. Kategoria: Duchowość, religia.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów. ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI