Kraina smoków

Kraina smoków - Cornelia Funke | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cornelia Funke
WYMIAR
8,11 MB
NAZWA PLIKU
Kraina smoków.pdf
ISBN
6881076042614

OPIS

Smoczy odlotW dolinie srebrnych smoków panuje kojący spokój. Do czasu… Pewnego dnia Szczurzyca przynosi straszne wieści: „Ludzie nadchooodzą!”. Nieustraszony młody smok Lung postanawia wyruszyć w poszukiwaniu legendarnego Skraju Nieba – miejsca, gdzie te piękne stworzenia mogą żyć w pokoju. Dołączają do niego oddana przyjaciółka Siarczynka i samotny chłopiec o imieniu Ben.Wspierając się jedynie dziwaczną mapą i wspomnieniami starego smoka, cała trójka rusza w magiczną i niebezpieczną podróż, by dotrzeć do najwyższych szczytów świata. W drodze zawierają nowe znajomości, docierają do wspaniałych miejsc, a przede wszystkim poznają znaczenie słów „przyjaźń” i „odwaga”.Czy uda im się dotrzeć do celu? Czy wszyscy ludzie są źli? Kto podąża ich śladem? I jak bardzo niebezpieczna może być wyprawa w poszukiwaniu najbezpieczniejszego zakątka świata?I wreszcie, czy można przeżyć większą frajdę niż latanie pod samym niebem na smoku?!Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji książka popularnej i nagradzanej niemieckiej pisarki dla dzieci. Wkrótce wyruszymy wspólnie w kolejną wyprawę.Animowany film na podstawie książki wkrótce w kinach.

Masę cukrową produkujemy sami, więc jest wolna od dodatków chemicznych, poza tym zawsze ograniczamy ją do ... Opis: Kraina smoków - Funke Cornelia. Smoczy odlot W dolinie srebrnych smoków panuje kojący spokój.

Wchodząc do "Krainy Smoków" przeniesiesz się w świat fantazji z dziecięcych lat. Nie zapomnij zabrać ze sobą dzieci, one uwielbiają smoki :):):) kraina ruchomych smokÓw Przekonaj się co Smoki jadają na śniadanie, jak różnią się wyglądem, czy mają łuski czy pióra.

POWIĄZANE KSIĄŻKI