Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet

Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet - Ian Kerner | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ian Kerner
WYMIAR
8,63 MB
NAZWA PLIKU
Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet.pdf
ISBN
1096609881486

OPIS

„Jego orgazm później” proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, wyjaśnia najbardziej powszechne seksualne nawyki i udziela fachowych odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania. Jako seksuolog-terapeuta przeprowadził liczne rozmowy z mężczyznami, nie tylko na temat najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również na temat najlepszego seksu, jakiego nie zaznali: przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami. Książka napisana w równie dowcipnym i intrygującym, jak „Jej orgazm najpierw” stylu, jest doskonałym przewodnikiem dla par, pozwalającym w pełni cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo.Ian Kerner - doktor nauk medycznych, uchodzi za najbardziej porywającego i najmodniejszego seksuologa naszych czasów.

„Jego orgazm później" proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Informacje o Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet - 6229433495 w archiwum Allegro.

Tytuł: Jego orgazm później Podtytuł: Poradnik dla myślących kobiet Autor: Kerner Ian Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: CIAŁO ZMYSŁY SEKS ISBN: 9788380153509 Tłumacz: Madejski Radosław Języki: polski Rok wydania: 2016 Ilość stron: 256 Format: 13.5x20.5cm Oprawa: Miękka Waga: 0.265 kg Poradnik dla myślących kobiet (e-book) „Jego orgazm później" proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Społeczność . Ranking czytelników ; Oficjalne recenzje Jego orgazm później.

POWIĄZANE KSIĄŻKI