Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet

Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet - Ian Kerner | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ian Kerner
WYMIAR
12,88 MB
NAZWA PLIKU
Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet.pdf
ISBN
7876934881044

OPIS

„Jego orgazm później” proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, wyjaśnia najbardziej powszechne seksualne nawyki i udziela fachowych odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania. Jako seksuolog-terapeuta przeprowadził liczne rozmowy z mężczyznami, nie tylko na temat najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również na temat najlepszego seksu, jakiego nie zaznali: przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami. Książka napisana w równie dowcipnym i intrygującym, jak „Jej orgazm najpierw” stylu, jest doskonałym przewodnikiem dla par, pozwalającym w pełni cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo.Ian Kerner - doktor nauk medycznych, uchodzi za najbardziej porywającego i najmodniejszego seksuologa naszych czasów.

okładka miękka. 29,00 zł 35,00 zł Oszczędzasz 6,00 zł.

Poradnik dla myślących kobiet - 6229433495 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2016-06-08 - cena 26,24 zł Napisana w tak samo dowcipnym, wnikliwym oraz intrygującym stylu, który przyniósł wcześniejszym pozycjom tego autora dużą popularność, książka Jego orgazm później jest przewodnikiem dla myślących kobiet, pozwalającym najpełniej cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo. seria: Ciało, Zmysły, Seks Ian Kerner Jego orgazm później Poradnik dla myślących kobiet Czarna Owca Warszawa 2010 okładka miękka 252 strony książka jest nowa, lecz może mieć drobne przybrudzenia lub uszkodzenia okładki tutaj znajdziesz wszystkie książki tego autora w naszej ofercie (w tym pełnowartościowe) Napisana w tak samo dowcipnym, wnikliwym oraz intrygującym stylu ... Poradniki; Jego orgazm później.-15 % Pobierz fragment (epub) Pobierz fragment (mobi) PROMOCJA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI