Inspektor Parma i afera środowiskowa

Inspektor Parma i afera środowiskowa - Christopher Siemieński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christopher Siemieński
WYMIAR
10,78 MB
NAZWA PLIKU
Inspektor Parma i afera środowiskowa.pdf
ISBN
2379565751036

OPIS

Czy smog jest groźniejszy niż smok? Co się dzieje ze zużytym plastikiem? I czy recykling to tylko trudne słowo?Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon, którego żona, naukowczyni, zaginęła przed siedmioma dniami.Czym zajmuje sięw swoim laboratorium pani Bizonowa, co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiskai wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi.Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.Świetna książka, która w formie powieści detektywistycznej tłumaczy dzieciom najważniejsze problemy i wyzwania dla naszego środowiska. Dodatkowym smaczkiem są nawiązania do klasyki gatunku, które z pewnością wyłapią i docenią rodzice :-)Anna Czartoryska-Niemczycka

Wiosną ubiegłego roku poznałam książkę dla dzieci „Inspektor Parma i spisek żywnościowy". Christopher Siemieński w opowieści kryminalnej napisał historię dla dzieciaków, która bawi, ale ... Inspektor Parma i afera środowiskowa - Christopher Siemieński 34.99 z ł 20.99 zł ... „Inspektor Parma i spisek żywnościowy" to ciekawa, zabawna i dość przewrotna książka.

EBOOK: EPUB Format EPUB czytaj. na czytniku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI