Złość i smok Lubomił

Złość i smok Lubomił - Wojciech Kołyszko | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Kołyszko
WYMIAR
12,42 MB
NAZWA PLIKU
Złość i smok Lubomił.pdf
ISBN
6638653225831

OPIS

Złość i smok Lubomił opowiada o tym, co tracimy, gdy nie dopuszczamy do głosu złości, a także co się dzieje, jeśli nie potrafimy nad nią zapanować. Książka zawiera „Instrukcję obsługi złości”, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających lepiej je poznać, również w kontekście innych emocji. Ta ostatnia część będzie przydatna zarówno dla rodziców, jak i osób pracujących z dziećmi. Kolejne bajki z serii przedstawiają smutek, strach, zazdrość, wstyd i radość. Warto zapoznać się również z nimi, gdyż wszystkie uczucia są ze sobą powiązane i tylko znajomość wszystkich pozwala nam korzystać w pełni z własnych możliwości.

Książka zawiera Instrukcję obsługi złości, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń pomagających ... Okładka zintegrowana Rok wydania 2014 Tytuł KSIĄŻKA Złość i smok Lubomił w.2014 GWP Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska NOWA TANIO _____ "Złość i smok Lubomił" jest jedną z części cyklu opowieści dla dzieci, dotyczących konkretnych emocji. Ich autorami są Jovanka Tomaszewska i Wojciech Kołyszko, którzy podjęli się trudnego wyzwania, jakim jest przekazanie dzieciom ważnej wiedzy na temat rozpoznawania i oswajania emocji.

... Złość i smok Lubomił opowiada o tym, co tracimy, gdy nie dopuszczamy do głosu złości, a także co się dzieje, jeśli nie potrafimy nad nią zapanować. Książka zawiera `Instrukcję obsługi złości`, w przystępny sposób przedstawiającą praktyczne sposoby radzenia sobie z tym uczuciem, a także wiele zabaw i ćwiczeń ... Złość i smok Lubomił, Kołyszko Wojciech, Tomaszewska Jovanka, Wydawnictwo GWP, 2014 Dane produktu: Uczucia są czymś naturalnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI