Zimowe serca

Zimowe serca - Anna Wolf | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wolf
WYMIAR
4,72 MB
NAZWA PLIKU
Zimowe serca.pdf
ISBN
7905581254163

OPIS

Świąteczna opowieść autorki bestsellerów – Anny Wolf!Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy jego samochód zsunął się ze skarpy prosto do rzeki.Nie wiedział, że była to Tara Willson, matka dwóch nastoletnich córek, która po rozstaniu z mężem borykała się z problemami finansowymi. W dodatku nie ufała ludziom, a w szczególności przedstawicielom płci męskiej.Kiedy rok później, przed kolejnym Bożym Narodzeniem, przypadkowo się spotykają, Tara nie rozpoznaje Ericka. On z kolei nie ma pojęcia, że to kobieta, której zawdzięcza życie.Świąteczny cud czy nie, tych dwoje się zaprzyjaźnia, nie przypuszczając, że Tara tak bardzo potrzebuje przyjaciela. Jej były mąż będzie chciał się zemścić za to, że od niego odeszła. Jednak Roger nie podejrzewa, że w życiu dawnej żony pojawił się ktoś nowy – mężczyzna z tonącego samochodu. Mężczyzna, który ma na koncie wiele złych uczynków.Opis pochodzi od wydawcy.

Szansie na miłość, lepsze, wspólne jutro. Bohaterowie znajdują w sobie nieznane dotąd pokłady odwagi i ufności, jakie wnoszą wspólnie w ten związek.

Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kup teraz na Allegro.pl za 23 zł - Zimowe serca z miasta Poznań. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI