Nimfa

Nimfa - Andrzej Konefał | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Konefał
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
Nimfa.pdf
ISBN
5444378549051

OPIS

To się nie dzieje naprawdę!Katarzyna Mariańska traci w wypadku ukochanego syna Kubusia. Nie może dojść do siebie po jego stracie. Pewnego dnia zrozpaczona kobieta postanawia pożegnać się z dzieckiem w miejscu wypadku. W trakcie przygotowań do wyjazdu wchodzi głębiej do szafy… i budzi się w zupełnie innym miejscu. Pamięta, kim jest, ale nie wie, kim jest dziewczynka, która mówi do niej „mamo”, ani Dawid, który mieni się jej mężem. Wydarzenia zaczynają toczyć się wartko, a Katarzyna powoli zaczyna podejrzewać, że ona to nie ona. Kim więc jest? Dlaczego zna się na broni? I czy Kubuś na pewno zginął?Andrzej Konefał – zapalony czytelnik literatury grozy oraz fan mistrza horroru Deana R. Koontza. Na co dzień oddany mąż i ojciec, zwykły mieszkaniec małego miasteczka Jelcz-Laskowice, w domowym zaciszu tworzący kolejne powieści przyspieszające bicie serca.

• Doskonała odporność na mączniaka oraz rdze żółtą i brunatną. • Doskonała jakość wypiekowa.

O chorobie może świadczyć osowiałość, napuszenie piór, zamglone oczy czy wyciek wydzieliny z oczu lub otworów nosowych. Nimfy lubią też podjadać proso i inne ziarno w kolbach, w ten sposób zmusza się je do aktywności, której tym ptakom często brakuje. Kolby są jednak bardzo kaloryczne, dlatego nie należy z nimi przesadzać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI