Nimfa

Nimfa - Andrzej Konefał | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Konefał
WYMIAR
4,74 MB
NAZWA PLIKU
Nimfa.pdf
ISBN
2668648371005

OPIS

To się nie dzieje naprawdę!Katarzyna Mariańska traci w wypadku ukochanego syna Kubusia. Nie może dojść do siebie po jego stracie. Pewnego dnia zrozpaczona kobieta postanawia pożegnać się z dzieckiem w miejscu wypadku. W trakcie przygotowań do wyjazdu wchodzi głębiej do szafy… i budzi się w zupełnie innym miejscu. Pamięta, kim jest, ale nie wie, kim jest dziewczynka, która mówi do niej „mamo”, ani Dawid, który mieni się jej mężem. Wydarzenia zaczynają toczyć się wartko, a Katarzyna powoli zaczyna podejrzewać, że ona to nie ona. Kim więc jest? Dlaczego zna się na broni? I czy Kubuś na pewno zginął?Andrzej Konefał – zapalony czytelnik literatury grozy oraz fan mistrza horroru Deana R. Koontza. Na co dzień oddany mąż i ojciec, zwykły mieszkaniec małego miasteczka Jelcz-Laskowice, w domowym zaciszu tworzący kolejne powieści przyspieszające bicie serca.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Nimfy oczywiście należy wypuszczać z klatki, aby mogły latać po mieszkaniu.

Problem pojawia się, gdy Didi zakochuje się w śmiertelniku. W Nimfie sauny „grzeją" codziennie, a specjalnie dla naszych klientów udostępniamy wyjście na zewnątrz! Cieszmy się śniegiem póki możemy. Czas wskoczyć do basenu! Luty 11th, 2021.

POWIĄZANE KSIĄŻKI