Dama z woalką

Dama z woalką - Paulina Kuzawińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Kuzawińska
WYMIAR
9,62 MB
NAZWA PLIKU
Dama z woalką.pdf
ISBN
2817925804066

OPIS

Są domy, w których mieszkają duchy przeszłości. Niektórych drzwi lepiej nie otwierać…Młoda arystokratka Madeline Hyde jedzie do posiadłości Wzgórze Mgieł, gdzie w czasie świąt Bożego Narodzenia ma spotkać się z ojcem i przyjąć oficjalne zaręczyny swojego ukochanego Jonathana.Kiedy otwiera od lat nieużywane pokoje domu, który odziedziczyła po zmarłej ciotce, zaczynają nawiedzać ją koszmarne sny. Tajemnice domowników powoli wychodzą na jaw, a plany na przyszłość popadają w ruinę. Tymczasem na otaczających dom wrzosowiskach ukrywa się zbiegły morderca…Paulina Kuzawińska w swojej kolejnej powieści doskonale łączy sensacyjną intrygę w stylu retro z subtelnymi wątkami romantycznymi, świetnie utrzymanymi w klimacie epoki.

36,99 zł 25,99 zł ... Madeline Hyde jedzie do posiadłości Wzgórze Mgieł, gdzie w czasie świąt Bożego Narodzenia ma spotkać się z ojcem i przyjąć oficjalne zaręczyny swojego ukochanego Jonathana.

Tajemnice wrzosowiska i jego mieszkańców zniewalają czytelnika, który zostaje wciągnięty w ich historie, jak mgła wchłania wędrowca i nie pozwala mu z niej wyjść dopóki sama na to nie pozwoli. „Dama z woalką" to trzecia część serii, której główną bohaterką jest młoda arystokratka Madeline Hyde. Powiem Wam, że ja pozostałe dwa tomy nadrabiałam dopiero w ostatnim czasie i totalnie wkręciłam się w ten niesamowity gotycki klimat, który serwuje nam Paulina Kuzawińska. Dama z woalką Książka już od 20,72 zł - od 20,72 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI