Prawo pracy w diagramach

Prawo pracy w diagramach - Dominika Dörre-Kolasa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Dörre-Kolasa
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
Prawo pracy w diagramach.pdf
ISBN
7135380494777

OPIS

Publikacja w innowacyjny sposób prezentuje w formie diagramów najważniejsze zagadnienia prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych. Została opracowana na podstawie i jako uzupełnienie podręcznika Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych przygotowanego pod redakcją Krzysztofa W. Barana, stanowiąc graficzne usystematyzowanie przedstawianych tam informacji w formie schematów i tabel.Szczególną uwagę zwrócono na ostatnie zmiany w prawie pracy, w tym odnoszące się do odpowiedzialności za wykroczenia przeciwko prawom pracownika oraz zmienionego katalogu danych osobowych kandydata do pracy i pracownika.Adresaci:Celem książki, która powstała z myślą o studentach wydziałów prawa i administracji oraz innych kierunków, jest pomoc w przygotowaniu się do egzaminu. Będzie również przydatna dla praktyków prawa pracy oraz w nauce do egzaminów na aplikację radcowską, adwokacką, notarialną bądź do egzaminów końcowych. Ponadto zawarte w niej gotowe formuły dydaktyczne posłużą nauczycielom akademickim jako źródło materiałów do zajęć.

Krzysztof W. Baran - profesor doktor habilitowany nauk prawnych; kierownik Katedry Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego; członek Rady Doskonałości Naukowej; senior partner w kancelarii specjalizującej się w prawie pracy, leading individual w rankingu Legal 500; autor, współautor i redaktor licznych publikacji naukowych z zakresu ... Kup teraz na Allegro.pl za 39,80 zł - Prawo pracy Diagramy z miasta Bielsko-Biała.

Postępowanie podatkowe / Katarzyna Wojtowicz-Janicka, Sławomir Czyż, Park, 29,33 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Prawo pracy. Diagramy - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI