Prawo pracy w diagramach

Prawo pracy w diagramach - Dominika Dörre-Kolasa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Dörre-Kolasa
WYMIAR
7,64 MB
NAZWA PLIKU
Prawo pracy w diagramach.pdf
ISBN
2269745897951

OPIS

Publikacja w innowacyjny sposób prezentuje w formie diagramów najważniejsze zagadnienia prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych. Została opracowana na podstawie i jako uzupełnienie podręcznika Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych przygotowanego pod redakcją Krzysztofa W. Barana, stanowiąc graficzne usystematyzowanie przedstawianych tam informacji w formie schematów i tabel.Szczególną uwagę zwrócono na ostatnie zmiany w prawie pracy, w tym odnoszące się do odpowiedzialności za wykroczenia przeciwko prawom pracownika oraz zmienionego katalogu danych osobowych kandydata do pracy i pracownika.Adresaci:Celem książki, która powstała z myślą o studentach wydziałów prawa i administracji oraz innych kierunków, jest pomoc w przygotowaniu się do egzaminu. Będzie również przydatna dla praktyków prawa pracy oraz w nauce do egzaminów na aplikację radcowską, adwokacką, notarialną bądź do egzaminów końcowych. Ponadto zawarte w niej gotowe formuły dydaktyczne posłużą nauczycielom akademickim jako źródło materiałów do zajęć.

Plik Rozmiar „Prawo w diagramach - prawo pracy" przedstawia nie tylko materię stricte kodeksową, ale również regulacje zawarte w niektórych rozporządzeniach wydanych na podstawie przepisów kodeksu pracy i odsyła w niezbędnym zakresie do regulacji innych aktów prawnych. „Diagramów" nie należy jednak traktować, jako opracowania kompleksowego, mającego zastąpić wykład, czy... „Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy" Baza pytań do etapu szkolnego - rok szkolny 2020/2021; Regulamin konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy" edycja VIII Krzysztof Wojciech Baran.

praca zbiorowa ISBN:9788382230833 - Książki - Prawo i administracja - Prawo. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI