Prawo karne. Część ogólna, szczególna i wojskowa

Prawo karne. Część ogólna, szczególna i wojskowa - Anna Jaworska-Wieloch | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Jaworska-Wieloch
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
Prawo karne. Część ogólna, szczególna i wojskowa.pdf
ISBN
8198074006197

OPIS

Prawo karne. Część ogólna, szczególna i wojskowa to publikacja opracowana przez grono autorów związanych z Uniwersytetami Śląskim i Opolskim oraz praktyką prawa karnego. Trzecie wydanie cenionego podręcznika zawiera najnowsze orzecznictwo Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Uwzględnia zmiany prawne, które weszły w życie w czerwcu 2020 r., wprowadzone przez tzw. Tarczę antykryzysową 4.0. Do części ogólnej publikacji dodano pytania kontrolne i kazusy, które ułatwiają zrozumienie zagadnień z zakresu prawa karnego i utrwalanie wiedzy z tego obszaru. Książka wzbogacona jest o bibliografię do każdego rozdziału, a także indeks rzeczowy.Adresaci: Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów wydziałów prawa i administracji. Będzie przydatny również aplikantom sądowym, prokuratorskim, adwokackim oraz praktykom.

Część ogólna, szczególna i wojskowa" to podręcznik przeznaczony do nauki przedmiotu prawo karne - część ogólna i szczególna. Wykład prawa karnego prowadzony jest na podstawie obecnie obowiązującego Kodeksu karnego oraz innych aktów prawnych z nim powiązanych. Kup teraz na Allegro.pl za 49 zł - Prawo karne Część ogólna szczególna i wojskowa z miasta Katowice.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Prawo karne. Część ogólna, szczególna i wojskowa to podręcznik przeznaczony do nauki przedmiotu prawo karne - część ogólna i szczególna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI