Ostatnia Imperoks. Seria The Interdependency. Tom 3

Ostatnia Imperoks. Seria The Interdependency. Tom 3 - John Scalzi | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Scalzi
WYMIAR
4,66 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnia Imperoks. Seria The Interdependency. Tom 3.pdf
ISBN
2977294604783

OPIS

Trzeci, finalny tom gwiezdnej sagi w konwencji space opery!Ludzkość traci dostęp do Nurtu. Systemy gwiezdne, a wraz z nimi miliardy ludzi zostają odcięte od cywilizacji. To było do przewidzenia, ale wciąż są tacy, którzy nie przyjmują tego do wiadomości i próbują żerować na upadającym imperium.Imperoks Grayland II w końcu odzyskała kontrolę i udało jej się uwolnić od wpływów osób zaprzeczających temu, co nadchodzi. Tyle że uzyskany nadzór może być bardzo kruchy. Grayland próbuje ocalić swoich ludzi przed niszczącą izolacją, jednak wciąż czyhają na nią wrogowie, którzy za wszelką cenę chcą ją zrzucić z tronu.Teraz ona i jej mała grupka sojuszników muszą nie tylko chronić ludzkość, ale również walczyć o własne życie.Czy Grayland uratuje wszystkich, czy może będzie ostatnią Imperoks?

John Scalzi. Cykl: The Interdependency (tom 3) ... The Interdependency.

Johna Scalzi, amerykańskiego pisarza tworzącego głównie na polu fantastyki naukowej, „poznałam" dzięki fenomenalnej i urzekającej Wojnie starego człowieka.Dlatego też, gdy na Empik.Go zobaczyłam najnowszą powieść spod pióra autora, nie wahałam się nawet minuty i od razu postanowiłam sprawdzić, co tym razem ... Ostatnia Imperoks John Scalzi John Michael Scalzi II (ur.10 maja 1969 r. w Fairfield) - amerykański pisarz, tworzący głównie na polu fantastyki naukowej.Laureat Nagrody Campbella dla najlepszego nowego pisarza (2006) oraz nagród Hugo i Locusa w 2013 roku za powieść Czerwone koszule, a także nagrody Locusa za powieść Upadające imperium w 2018 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI