Bóg i wieczność

Bóg i wieczność - Wojciech Surówka OP | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Surówka OP
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Bóg i wieczność.pdf
ISBN
9357093882639

OPIS

Jeśli każda sekunda jest furtką, przez którą może wejść Mesjasz, diabeł zrobi wszystko, żeby tę furtkę przed nami zatrzasnąć. /fragment/Jedno w naszym życiu jest pewne: każdy z nas dąży ku śmierci. W dzisiejszym świecie człowiek, nawet wierzący, zapomina o tej niezaprzeczalnej prawdzie. Jesteśmy zanurzeni w kulturze chwili. Tracimy przez to ostrość widzenia. Zapominamy o perspektywie wieczności...Ojciec Wojciech Surówka OP pragnie przypomnieć nam, że chrześcijaństwo rozpięte jest pomiędzy tym co „już” i „jeszcze”. Nasze serca powinno przepełniać, tak jak pierwotny Kościół, radosne wołanie Maranatha – Przyjdź, Panie! Jak jednak wzbudzić w sobie to oczekiwanie? Co zrobić, by przestać mówić, że się wiecznie nie ma czasu? I czy w Kościele pochłoniętym zamętem oraz kryzysem możemy odnaleźć prawdziwy pokój duszy?------Wojciech Surówka OP - duszpasterz „Ruchu Lednica 2000”. Wcześniej pracował w Rosji i na Ukrainie. W latach 2011-2019 był dyrektorem Instytutu Nauk Religijnych św. Tomasza z Akwinu w Kijowie.

Jeśli każda sekunda jest furtką, przez którą może wejść Mesjasz, diabeł zrobi wszystko, żeby tę furtkę przed nami zatrzasnąć. /fragment/ Jedno w naszym życiu jest pewne: każdy z nas dąży ku śmierci. Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług.

Szczegóły . Data wydania: 2020-06-06 ... 27 listopada 2020, piątek: ilość produktów w dziale książki: 129 007, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: Bóg i wieczność, autor: Wojciech Surówka, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 21 listopada 2020, książka w ofercie od: 21 listopada 2020 Wydawnictwo: Esprit Autor: Wojciech Surówka OP Format: 145 x 205 mm Liczba stron: 208 Nie da się ukryć, że Szeol to dość ponure i nieciekawe miejsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI