Blood from Blood. Vito. Cykl Mancuso Family. Tom 1

Blood from Blood. Vito. Cykl Mancuso Family. Tom 1 - Katarzyna Małecka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Małecka
WYMIAR
9,19 MB
NAZWA PLIKU
Blood from Blood. Vito. Cykl Mancuso Family. Tom 1.pdf
ISBN
2916715774871

OPIS

Historia Vito – najstarszego brata z rodziny mafijnej Mancuso.Osiemnastoletnia Arina Malkov uwierzyła w to, że pomimo praw rządzących mafijnym światem będzie miała szansę na szczęście. Jej przyszły mąż był mężczyzną, którego pokochała i czuła się przy nim bezpiecznie. Dziewczyna w najstraszniejszych snach nie mogła przewidzieć, jak przebiegnie ceremonia ślubna i kto stanie z nią przed ołtarzem.Dwudziestosiedmioletni Vito Mancuso – syn i prawa ręka bossa włoskiej Camorry – patrzy obojętnie na swoją nową żonę. W końcu małżeństwo to tylko biznes, a właściwie przymus. Jednak mężczyzna nie będzie przymykał oka na nieposłuszeństwo Ariny i głupie miłostki. Będzie ją miał, czy dziewczyna tego chce, czy nie.Dwoje zupełnie różnych ludzi, których nie łączy nic oprócz wymuszonej przysięgi małżeńskiej. On nie zamierza tolerować jej wybryków. Natomiast ona nie zamierza go pokochać, ponieważ jej serce należy do kogoś innego.Oboje mogą się mylić.Opis pochodzi od wydawcy

Jej przyszły mąż był mężczyzną, którego pokocha... Dwudziestosiedmioletni Vito Mancuso syn i prawa ręka bossa włoskiej Camorry patrzy obojętnie na swoją nową żonę. W końcu małżeństwo to tylko biznes, a właściwie przymus.

7,6 / 10 561 ocen 166 opinii . Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI