Zaginiona kronika

Zaginiona kronika - Jacek Ostrowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Ostrowski
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Zaginiona kronika.pdf
ISBN
4476142046016

OPIS

Niektóre tajemnice nigdy nie powinny zostać odkryte.Dziennikarz Jacek Krawczyk wchodzi w posiadanie tajemniczego sztyletu, co uruchamia nieoczekiwaną machinę wydarzeń.Tymczasem w Watykanie kardynałowie wpadają w panikę. Przeprowadzają dochodzenie i okazuje się, że zaginione dawno temu dokumenty są tak ważne, że w razie ich ujawnienia mogą zachwiać pozycją Kościoła.Jaki związek z poszukiwanymi dokumentami ma sztylet? Z kim przyjdzie zmierzyć się Jackowi w walce o prawdę oraz własne życie?Jacek Ostrowski udowadnia, że każda jego kolejna książka jest jeszcze lepsza!

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Skarpa Warszawska.

Miejsce wydania Warszawa : Wydawnictwo Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska, Rok wydania ... Zaginiona kronika - opis ebooka . Dziennikarz Jacek Krawczyk wchodzi w posiadanie tajemniczego sztyletu, co uruchamia nieoczekiwaną machinę wydarzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI