Szlakiem Adama Jarzębskiego. Warszawa przed potopem szwedzkim w 26 obrazach

Szlakiem Adama Jarzębskiego. Warszawa przed potopem szwedzkim w 26 obrazach - Tomasz Kuls | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Kuls
WYMIAR
6,83 MB
NAZWA PLIKU
Szlakiem Adama Jarzębskiego. Warszawa przed potopem szwedzkim w 26 obrazach.pdf
ISBN
1608955702991

OPIS

Architekt Tomasz Kuls zabiera Czytelników w niezwykłą wędrówkę po Warszawie z czasów Adama Jarzębskiego – nadwornego muzyka i kronikarza, który pozostawił najbardziej znany opis Syreniego Grodu. Dzięki przygotowanym przez Autora wizualizacjom Czytelnicy mogą się na własne oczy przekonać, jak wyglądała stolica, zanim od 1655 roku zaczęli pustoszyć ją Szwedzi. Album przygotowany przez specjalistę od XVII-wiecznej architektury zawiera cenne obserwacje i odkrycia, które w istotny sposób uzupełniają stan badań nad Warszawą sprzed potopu szwedzkiego.

Zobacz inne Albumy, najtańsze i najlepsze oferty. Żebro Adama (170 str.) 23,10 zł "Kolejne śledztwo kontrowersyjnego oficera policji Rocca Schiavone Druga po Czarnej trasie książka z lubianej... Kocham Adama (160 str.) 6,83 zł Mia D'Angelo zaopiekowała się córką zmarłej siostry.

W ramach naszych działań będziemy prowadzić analizy i badania potrzeb naszych Klientów aby w przyszłości móc wesprzeć ich w działaniach zmierzających do dokonania zakupów w naszych sklepach, świadczenia usług. ... ZWYCIĘZCÓW 32 w miejscowości WARSZAWA Główna działalność firmy Warszawskie Przewodników Im.

POWIĄZANE KSIĄŻKI