Słońce w mroku

Słońce w mroku - Stephenie Meyer | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephenie Meyer
WYMIAR
9,25 MB
NAZWA PLIKU
Słońce w mroku.pdf
ISBN
1125454174964

OPIS

Saga ZMIERZCH powraca!Tym razem autorka zdecydowała się przedstawić opowieść ze świata ZMIERZCHU z męskiej perspektywy, czyli wampira Edwarda.Nowa książka jest zdecydowanie bardziej mroczna. Spotkanie ze śmiertelniczką Bellą to najbardziej niepokojące i intrygujące wydarzenie, jakiego doświadczył Edward przez wszystkie lata życia jako wampir. W miarę poznawania fascynujących szczegółów z przeszłości i odkrywania jego myśli możemy lepiej zrozumieć, dlaczego uczucie do Belli stało się decydującą walką jego życia. On sam musi się zmierzyć z dylematem: czy może podążać za głosem serca, skoro tym samym naraża Bellę na śmiertelne niebezpieczeństwo?

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Słońce w mroku to powrót po wielu latach rozłąki do dobrze znanego fanom świata,jednak w zupełnie nowej odsłonie. Jeśli macie ochotę jeszcze raz zagościć w świecie Zmierzchu,sięgnijcie po kontynuację sagi! Premiera książki odbędzie się 25 listopada, niemniej jednak wcale nie musicie czekać z jej zakupem. Słońce w mroku - Saga ZMIERZCH powraca! Tym razem autorka zdecydowała się przedstawić opowieść ze świata ZMIERZCHU z męskiej perspektywy, czyli wampira Edwarda.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Używany - dobry. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online.

POWIĄZANE KSIĄŻKI