Opowiem CI o zbrodni. Historie prawdziwe

Opowiem CI o zbrodni. Historie prawdziwe - Wojciech Chmielarz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Chmielarz
WYMIAR
7,83 MB
NAZWA PLIKU
Opowiem CI o zbrodni. Historie prawdziwe.pdf
ISBN
1421716922457

OPIS

Prawdziwe zbrodnie. Prawdziwi mordercy. Prawdziwe kryminalne śledztwa.Najnowsza odsłona bestsellerowej serii OPOWIEM CI O ZBRODNI.Przygotowane przez autorów opowiadania powstały na bazie prawdziwych spraw kryminalnych, które omówione zostaną w uwielbianym przez telewidzów programie o tym samym tytule na antenie Crime+Investigation Polsat.Dziewięciu czołowych autorów kryminałów w siedmiu unikatowych odsłonach.

Do współpracy zaproszono głównych asów polskiej literackiej sceny kryminalnej - wspomnianych już Katarzynę Puzyńsk ... To kontynuacja bardzo dobrze przyjętej książki "Opowiem Ci o zbrodni" i programu TV emitowanego w telewizji Crime+Investigation Polsat. W drugiej odsłonie ponownie pojawiają się najgłośniejsze polskie „pióra kryminalne" i mroczne historie, które wydarzyły się naprawdę. Niejasności w sprawie przedstawia nam pisarka kryminałów Joanna Opiat-Bojarska, która opisała tę historię w cyklu "Opowiem Ci o zbrodni".

Pobierz Online. Najnowsza odsłona bestsellerowej serii OPOWIEM CI O ZBRODNI. Przygotowane przez autorów opowiadania powstały na bazie prawdziwych spraw kryminalnych, które omówione zostaną w uwielbianym przez telewidzów programie o tym samym tytule na antenie Crime+Investigation Polsat. Najnowsza odsłona bestsellerowej serii "Opowiem ci o zbrodni".

POWIĄZANE KSIĄŻKI