Notes Slow life. Nowy sposób życia

Notes Slow life. Nowy sposób życia - Robert Chamczyk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Chamczyk
WYMIAR
9,10 MB
NAZWA PLIKU
Notes Slow life. Nowy sposób życia.pdf
ISBN
7803205485704

OPIS

Jak zwolnić w nieustającym pędzie codzienności? Jak docenić drobne przyjemności i wykorzystać twórczo czas? Slow life to filozofia, która polega na wykorzystywaniu prostoty do budowania własnego szczęścia, harmonii z przyrodą, otoczeniem, a w rezultacie z samym sobą; pozwala odnaleźć równowagę. Dzięki Notesowi Slow life uwolnij się od codziennej presji i bądź lepszą wersją siebie!

Autor: Robert Chamczyk, wydawnictwo: SBM. Jak zwolnić w nieustającym pędzie codzienności? Jak docenić drobne przyjemności i wykorzystać twórczo czas? Slow life to filozofia, która polega na Slow life to nowy sposób na udane życie. Obecny świat wymusza na nas szybkie działania i szybkie decyzje.

Obecny świat wymusza na nas szybkie działania i szybkie decyzje. Jesteśmy „zakręceni" i w większości czasu nie wiemy, co dzieje się dookoła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI