Miss Independent

Miss Independent - Joanna Balicka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Balicka
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Miss Independent.pdf
ISBN
5076118748887

OPIS

„Dziecinko, to zabawne, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, kim jestem”.Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen Wattpada!Sophia Cole, dwudziestojednoletnia studentka zarządzania, otrzymuje niepowtarzalną okazję odbycia stażu w International Finance Center – potężnym holdingu finansowym w Nowym Jorku.Prezesem wielopokoleniowej korporacji jest dwudziestosiedmioletni Bryson Scott, multimilioner, obiekt pożądania i najbardziej wpływowy biznesmen w Stanach Zjednoczonych.Mężczyzna traktuje kobiety przedmiotowo. Nie bawi się w uczucia i zobowiązania. Nikt jednak nie wie, że dla niego to nie jest tylko styl życia. Bryson wykorzystuje seks jak używkę, która pozwala mu zapomnieć o mrocznej przeszłości.Kiedy na jego drodze staje pyskata, młoda studentka, jest przekonany, że znalazł kolejną zabaweczkę. Nie ma pojęcia, że ta dziewczyna nie ma zamiaru brać udziału w jego gierkach, dopóki nie będą na jej własnych zasadach.Opis pochodzi od wydawcy

Aby poznać autorów muzyki, odwiedź stronę www.rockband.com. Miss Independent. Tom 1 porównanie cen w 9 sklepach, cena już od 25,64 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

It is the second single from his album Year of the Gentleman and was produced by Stargate. It samples the song "Forget About Me" by Little Bit.

POWIĄZANE KSIĄŻKI