Książka dla ludzi bogatych

Książka dla ludzi bogatych - Marek Regner | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Regner
WYMIAR
5,16 MB
NAZWA PLIKU
Książka dla ludzi bogatych.pdf
ISBN
3758741542049

OPIS

Bogacze i bankruci, fortuny zdobyte pracą lub szczęśliwym losem loterii, wspinanie się po szczeblach drabiny społecznej. Jak to jest być bogatym i czym bogactwo w ogóle jest?Sięgając po "Książkę dla ludzi bogatych", zaczynasz podróż przez świat pieniędzy, sławy, władzy i odwiecznych marzeń człowieka o lepszym życiu.Elegancka okładka, ciekawa szata graficzna i pełno ciekawostek ze świata i historii – wszystko to sprawia, że Książka dla ludzi bogatych to ekskluzywna propozycja prezentowa, która uświetni dowolną domową biblioteczkę.

Data wydania: 2020-10-26 ... Książka dla ludzi bogatych Poradnik dostępny dla już od 24,71 zł - od 24,71 zł, porównanie cen w 24 sklepach. Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Sięgając po Książkę dla ludzi bogatych, zaczynasz podróż przez świat pieniędzy, sławy, władzy i odwiecznych marzeń człowieka o lepszym życiu.

Tworzą dodatkowe biznesu, wchodzą w partnerstwa, kupują udziały. Najciekawsze książki o bogatych ludziach. Jednym z kluczowych powodów, dla których obywatele świata uciekają się do sfery fikcji, jest zrealizowanie ambicji, jakie poza nią wydają się właściwie niedostępne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI