Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią

Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią - Boguś Janiszewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Boguś Janiszewski
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią.pdf
ISBN
7487167988403

OPIS

Najnowsza książka Bogusia Janiszewskiego z ilustracjami Maxa Skorwidera z serii „To, o czym dorośli Ci nie mówią” porusza zagadnienia związane z kryzysem klimatycznym.Opowieść rozpoczyna się od objaśnienia, skąd się wzięło życie i czego życie potrzebuje do życia. Dowiadujemy się, skąd się bierze tlen, a skąd dwutlenek węgla; co to jest atmosfera, co się aktualnie z nią dzieje oraz czy człowiek zawsze tak mieszał w naturze.Poznajemy sposoby, w jaki pozyskuje się energię (węgiel, ropa), oraz skutki zwiększenia poziomu dwutlenku węgla w atmosferze. Przeczytamy o nowych pomysłach na produkcję energii i o tym, które z nich dają efekty. Sprawdzimy także, co z kryzysem robią państwa i organizacje międzynarodowe, a co może zrobić każdy z nas.

| Janiszewski Boguś, Skorwider Max | Publicat. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Opis: Klimat.

To, o czym dorośli ci nie mówią (Boguś Janiszewski, Max Skorwider) z 29 % zniżki za jedyne 37.57 zł u sprzedawcy godnego zaufania. Zajrzyj do środka, czytaj recenzje innych czytelników, pozwól nam polecić Ci podobne tytuły z naszej ponad 21-milionowej kolekcji. Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI