Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią

Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią - Boguś Janiszewski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Boguś Janiszewski
WYMIAR
9,65 MB
NAZWA PLIKU
Klimat. To, o czym dorośli Ci nie mówią.pdf
ISBN
1315114542022

OPIS

Najnowsza książka Bogusia Janiszewskiego z ilustracjami Maxa Skorwidera z serii „To, o czym dorośli Ci nie mówią” porusza zagadnienia związane z kryzysem klimatycznym.Opowieść rozpoczyna się od objaśnienia, skąd się wzięło życie i czego życie potrzebuje do życia. Dowiadujemy się, skąd się bierze tlen, a skąd dwutlenek węgla; co to jest atmosfera, co się aktualnie z nią dzieje oraz czy człowiek zawsze tak mieszał w naturze.Poznajemy sposoby, w jaki pozyskuje się energię (węgiel, ropa), oraz skutki zwiększenia poziomu dwutlenku węgla w atmosferze. Przeczytamy o nowych pomysłach na produkcję energii i o tym, które z nich dają efekty. Sprawdzimy także, co z kryzysem robią państwa i organizacje międzynarodowe, a co może zrobić każdy z nas.

To, o czym dorośli ci nie mówią | Recenzje #10 - YouTube. Kosmos.

Opowieść rozpoczyna się od objaśnienia, skąd się wzięło życie i ... Klimat To O Czym Dorośli Ci Nie Mówią. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień dla bibliotek, firm i instytucji z możliwością dostarczenia pod wskazany adres.

POWIĄZANE KSIĄŻKI