Długie cienie. Cykl Wojownicy. Potęga trójki. Tom 17

Długie cienie. Cykl Wojownicy. Potęga trójki. Tom 17 - Erin Hunter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Hunter
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Długie cienie. Cykl Wojownicy. Potęga trójki. Tom 17.pdf
ISBN
3574875095420

OPIS

Klany są pogrążone w chaosie. Klan Cienia odwrócił się od Klanu Gwiazdy, zawierzając mrocznym przepowiedniom Sola, niezwykłego kota, który przepowiedział zaćmienie słońca. Ale nie wszyscy stracili wiarę w wojowniczych przodków. Szukając odpowiedzi, Sójcza Łapa odkrywa przeszłość klanów, sięgającą dalej niż Klan Gwiazdy, a Ostrokrzewiasty Liść obawia się, że gdy koty przestaną wierzyć, odmówią też życia w zgodzie z kodeksem wojownika. W międzyczasie Lwi Płomień jest torturowany krwawymi wizjami, w których zabija swoją dawną przyjaciółkę. Wkrótce na jaw wychodzi tajemnica, która rzuci mroczne cienie na przyszłość rodzeństwa…

Potęga trójki)/Nowa Baśń/ Sprawdź niskie ceny i kup Wojownicy. Potęga trójki.

Dark River) - druga książka z serii Potęga Trójki. Na polskiej okładce znajduje się Lwia Łapa, tak samo jak na nowszej angielskiej, podczas gdy na dole znajdują się Lwia Łapa i Wrzosowa Łapa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI