Co dwie głowy, to nie jedna

Co dwie głowy, to nie jedna - Anita Scharmach | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Scharmach
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
Co dwie głowy, to nie jedna.pdf
ISBN
5432706370019

OPIS

Gosia jest bestsellerową autorką powieści obyczajowych, Maria pisze poczytne kryminały. Nie konkurują ze sobą bezpośrednio, ale ich wzajemna niechęć jest dobrze znana w środowisku literackim, choć nikt nie wie, co jest jej źródłem. Kiedy nad zdawałoby się idealnym życiem Małgosi zbierają się czarne chmury, to współpraca z Marysią ma być rozwiązaniem problemów i sposobem na powrót na szczyt. Tylko czy to może się udać? Gosia wyrusza z ukochanej Gdyni w przepiękne Bieszczady, a ta podróż odmieni całe jej życie.Czy dawne przyjaciółki pokonają dzielącą je nienawiść?W jaki zagmatwany sposób przypomni im o sobie przeszłość?I komu przy okazji uda się znaleźć miłość?

volume_up. two heads are better than one [przysłow.] Przykłady użycia.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. Co dwie głowy, to nie jedna Ostatnia dziewica nie grzeszyła urodą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI