Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną

Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną - Maja Storch | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Storch
WYMIAR
3,54 MB
NAZWA PLIKU
Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną.pdf
ISBN
2868336794563

OPIS

Dlaczego tak trudno współczesnej kobiecie znaleźć właściwego partnera?Tragiczny paradoks polega na tym, że im silniejsza jest kobieta na zewnątrz, tym bardziej bezradna jest jej "wewnętrzna dziewczynka" i tym większa jej tęsknota za dominującym macho, którego silna kobieta nie może zaakceptować.Maja Storch, wybitna niemiecka psycholożka i terapeutka, radzi, jak rozwiązać ten wewnętrzny konflikt i co zrobić, by zachować siłę i niezależność, a jednocześnie nie rezygnować z potrzeby opieki i oddania. Musisz zająć się swoją "wewnętrzną dziewczynką", pomóc jej dorosnąć, a wówczas nauczysz się wybierać właściwych mężczyzn.Książka "Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną" przez pół roku zajmowała pierwsze miejsce na niemieckiej liście bestsellerów i została przetłumaczona na 10 języków."Uważam, że jest to jedna z najważniejszych książek o kobietach, jakie powstały w ostatnich latach. Polecam ją wszystkim." - Katarzyna Miller, psychoterapeutka

EPUB,MOBI. Kup teraz do -50%! Sama siebie określa mianem tzw.

Jej wymiary to 135x205. Oprawa jest miękka. Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną Autor: Maja Storch Tłumaczenie: Robert Reszke Wydawnictwo: Szafa Wydanie polskie: 7/2010 Liczba stron: 160 Oprawa: miękka ISBN-13: 978-83-88141-10-2 Wydanie: II Cena z okładki: 32,00 zł Dlaczego niezależne, pewne siebie kobiety tak często nie radzą sobie w życiu osobistym? Tragiczny paradoks polega na tym, że im silniejsza jest kobieta na zewnątrz, tym bardziej bezradna jest jej "w... Tęsknota silnej kobiety za silnym mężczyzną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI