[OUTLET] Poland through foreign eyes. Polska oczami obcokrajowca

[OUTLET] Poland through foreign eyes. Polska oczami obcokrajowca - Georg van der Weyden | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Georg van der Weyden
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Poland through foreign eyes. Polska oczami obcokrajowca.pdf
ISBN
6236218963217

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Georg van der Weyden jest fotografem szwedzkiego pochodzenia. Za sprawą swojej ciekawości świata i ludzi mieszkał w kilku krajach, nim w końcu trafił do Polski. Przybył tu jeszcze przed naszym wstąpieniem do Unii Europejskiej i przez kilka lat podróżował, próbując nasz kraj poznać i zrozumieć. W końcu zakochał się w jego pięknie, historii i mieszkańcach, w każdym z jego fascynujących wymiarów.Książka zawdzięcza swą niezwykłą estetykę doświadczeniu Georga jako fotografa reklamowego. Autor ukazuje złożoność naszego kraju zestawiając i przeciwstawiając w swoich pracach różne jego aspekty, i w mocnych obrazach portretuje siłę ludzkich przekonań. Tak jak sama Polska, dzieło Georga emanuje energią i delikatnością, humorem i pewnością siebie.Album pokazuje Polskę w unikalny sposób. Nie jest ułożony według kryteriów geograficznych, ale tematycznie. Zawarte w nim fotografie pozwalają również nam, Polakom, spojrzeć na Polskę z nowej perspektywy i zachwycić się nią na nowo.Zachęcamy do spojrzenia na Polskę oczami Georga... "Oczami obcokrajowca".Zawiera wstęp autorstwa Kjella Albina Abrahamsona, korespondenta zagranicznego i pisarza.

Sajnáljuk, de az oldal néhány funkciójának működéséhez, többek között a rendeléshez engedélyeznie kell a JavaScript futtatását ... Find helpful customer reviews and review ratings for Poland through foreign eyes Polska oczami obcokrajowca: Wydanie angielsko - polskie at Amazon.com. Read honest and unbiased product reviews from our users. Outlet Polska - factory outlet, collections ends, branded clothing.

More than 50 global brands in our offer. Outlet Polska - factory outlet, końcówki kolekcji, końcówki serii, markowa odzież. Największa w Polsce sieć hurtowni outletowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI