[OUTLET] Poland through foreign eyes. Polska oczami obcokrajowca

[OUTLET] Poland through foreign eyes. Polska oczami obcokrajowca - Georg van der Weyden | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Georg van der Weyden
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Poland through foreign eyes. Polska oczami obcokrajowca.pdf
ISBN
2893537545696

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Georg van der Weyden jest fotografem szwedzkiego pochodzenia. Za sprawą swojej ciekawości świata i ludzi mieszkał w kilku krajach, nim w końcu trafił do Polski. Przybył tu jeszcze przed naszym wstąpieniem do Unii Europejskiej i przez kilka lat podróżował, próbując nasz kraj poznać i zrozumieć. W końcu zakochał się w jego pięknie, historii i mieszkańcach, w każdym z jego fascynujących wymiarów.Książka zawdzięcza swą niezwykłą estetykę doświadczeniu Georga jako fotografa reklamowego. Autor ukazuje złożoność naszego kraju zestawiając i przeciwstawiając w swoich pracach różne jego aspekty, i w mocnych obrazach portretuje siłę ludzkich przekonań. Tak jak sama Polska, dzieło Georga emanuje energią i delikatnością, humorem i pewnością siebie.Album pokazuje Polskę w unikalny sposób. Nie jest ułożony według kryteriów geograficznych, ale tematycznie. Zawarte w nim fotografie pozwalają również nam, Polakom, spojrzeć na Polskę z nowej perspektywy i zachwycić się nią na nowo.Zachęcamy do spojrzenia na Polskę oczami Georga... "Oczami obcokrajowca".Zawiera wstęp autorstwa Kjella Albina Abrahamsona, korespondenta zagranicznego i pisarza.

- ISBN: 978-83-9318-800- AbeBooks.com: Poland Through Foreign Eyes. Polska Oczami Obcokrajowca (Polska wersja jezykowa) (9788393188000) by Van Der Weyden, Georg and a great selection of similar New, Used and Collectible Books available now at great prices. AbeBooks.com: Poland Through Foreign Eyes.

"Polska Oczami obcokrajowca" Zawiera wstęp autorstwa Kjella Albina Abrahamsona, korespondenta zagranicznego i pisarza. Poland through foreign eyes | Polska oczami obcokrajowca €29.59 - Książka zawdzięcza swą niezwykła estetykę doświadczeniu Georga jako fotografa reklamowego. Autor ukazuje złożoność naszego kraju zestawiając i przeciwstawiając w swoich pracach różne jego aspekty, i Książka Poland Through Foreign Eyes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI