Nowa Seria Dobra Książeczka 2,5-3 lat

Nowa Seria Dobra Książeczka 2,5-3 lat - Agnieszka Starok | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Starok
WYMIAR
6,75 MB
NAZWA PLIKU
Nowa Seria Dobra Książeczka 2,5-3 lat.pdf
ISBN
8008351704357

OPIS

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która pokazuje mechanizmy pewnych działań i zachowań. W ten sposób rozwija u dziecka myślenie przyczynowo-skutkowe. Książka powinna mieć prostą fabułę, zawierać dużo dialogów i wyrazów dźwiękonaśladowczych. Dzieci na tym etapie lubią bajki, w których bohaterami są zwierzęta zachowujące się jak ludzie. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 30-36 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

Data wydania: ... 2,5-3 lat. Seria Dobra Książeczka.

Na okładce posiada jasny, konkretny, rzeczowy i ciekawy opis etapu rozwoju dziecka. €3.45 - Seria Dobra Książeczka jest napisana i narysowana zgodnie z najnowszym stanem wiedzy psychologii rozwojowej. Na okładce posiada jasny, konkretny, rzeczowy i ciekawy opis etapu rozwoju dziecka. Książka Seria Dobra Książeczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI