Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat

Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat - Agnieszka Starok | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Starok
WYMIAR
9,90 MB
NAZWA PLIKU
Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat.pdf
ISBN
7234645274686

OPIS

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku zawiera dostosowane do jego poziomu dialogi. Opowiada historie związane z życiem dziecka. Pojawiają się zdania złożone, ilustracje posiadają wiele szczegółów. Dziecko ma jeszcze słabo rozwiniętą wyobraźnię, dlatego nie występują w książce postaci i zdarzenia nierzeczywiste, zmyślone. Dziecko na tym etapie lubi wyrazy dźwiękonaśladowcze i odgłosy. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 18-24 miesięcy, uwzględnia ich specyficzne potrzeby i stopień rozwoju mowy.

14,13 zł . Dostawa do UK zawsze tylko £1.90! Qty: lub Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku zawiera dostosowane do jego poziomu dialogi.

Na tym etapie wieku następuje szybki rozwój słownictwa i dwulatek zna już około 300 wyrazów. Pojawiają się pierwsze zdania i malec uczy się grupowania, szeregowania i porównywania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI