Nowa Seria Dobra Książeczka 0-3 miesięcy

Nowa Seria Dobra Książeczka 0-3 miesięcy - Agnieszka Starok | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Starok
WYMIAR
7,12 MB
NAZWA PLIKU
Nowa Seria Dobra Książeczka 0-3 miesięcy.pdf
ISBN
5508091512628

OPIS

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która jest dostosowana do jego słabego wzroku i uwzględnia widzenie peryferyjne. Ilustracje nie powinny być zbyt szczegółowe. To za wcześnie też, by poznawać przedmioty i zwierzęta. Wieloletnie badania psychologów dowiodły, ze mocny kontur oraz kontrast, biel i czerń, a także intensywna czerwień i zieleń dostarczają dziecku najwięcej emocji i zaspokajają jego potrzeby wzrokowe. Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 0-3 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

Nowa Seria Dobra Książeczka 0-3 miesięcy . Nowa Seria Dobra Książeczka 3-6 miesięcy . Karolina Cichoń-Wydrych, Agnieszka Starok.

Przeczytaj recenzję Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Seria Dobra Książeczka 0-3 miesięcy pochodzi z wydawnictwa tekturka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI