Leo! Znowu ty? Niecny plan

Leo! Znowu ty? Niecny plan - Aleksandra Tyl | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Tyl
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Leo! Znowu ty? Niecny plan.pdf
ISBN
3671222005593

OPIS

Leo ma 11 lat i nie przepada za szkołą. Lekcje są przecież taaaakie nudne i ciągle trzeba się uczyć. Na szczęście bywają też świetne dni, zwłaszcza gdy uda się z kolegami opracować jakiś niecny plan…Jest jednak pewien problem. NAUCZYCIELE. Nie rozumieją, że istnieją na świecie sprawy NAPRAWDĘ ważne. O wiele ważniejsze niż lekcje. Jak choćby kisiel, który po zamarznięciu potrafi świetnie udawać mydło. Albo zawody w podrzucaniu hula hop. Albo opracowanie tajnego systemu porozumiewania się na klasówkach. To wszystko wymaga strategii i dług ich rozmów. NO PRZECIEŻ! Jest także drugi problem. Jeszcze gorszy niż nauczyciele! MŁODSZA SIOSTRA, która chodzi do tej samej szkoły. Okropność! Nic się przed nią nie ukryje. Zawsze wyśledzi, co Leo i jego paczka przeskrobali i próbuje to potem wykorzysta ć. Okazuje się, że ta sprytna 8 latka realizuje z koleżankami własny niecny plan…UWAGA! Nie czytaj tej książki w szkole, by nie parsknąć na lekcji głośnym śmiechem!

Główny bohater powieści - przekorny Leo - ma 11 lat, chodzi do 6 klasy i jak większość dzieci w tym wieku, nie przepada za szkołą, nauką i wiejącą od tego wszystkiego nudą. LEO! ZNOWU TY? NIECNY PLAN - Aleksandra Tyl środa, 16 grudnia 2020. Najzabawniejsza premiera ostatnich tygodni.

Leo ma 11 lat i nie przepada za szkołą. Lekcje są przecież taaaakie nudne i ciągle trzeba się uczyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI