Khyona. We władzy srebrnego sokoła

Khyona. We władzy srebrnego sokoła - Katja Brandis | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katja Brandis
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Khyona. We władzy srebrnego sokoła.pdf
ISBN
5780898202442

OPIS

Kari wraz z rodziną spędza wakacje na Islandii. Tam spotyka srebrnego sokoła i trafia do królestwa Isslar. Jest to magiczny świat zamieszkiwany przez trolle, lodowe smoki i elfy, w którym gejzery decydują o losie, a tajemniczy młody człowiek rządzi wulkanami wyspy. Okazuje się jednak, że Kari nie trafiła tam przez przypadek. Dziewczynka jest bardzo podobna do młodego zabójcy, który ma popełnić morderstwo w imieniu księżniczki.

Dziewczynka jest bardzo podobna do młodego zabójcy ... Kari wraz z rodziną spędza wakacje na Islandii. Tam spotyka srebrnego sokoła i trafia do królestwa Isslar.

Butterfly Książki - Dla dzieci i młodzieży - Literatura młodzieżowa - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na ... Khyona We władzy srebrnego sokoła Katja Brandis. Butterfly Khyona We władzy srebrnego sokoła Katja Brandis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI