629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem

629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem - M.M. Perr | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.M. Perr
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem.pdf
ISBN
5199691741249

OPIS

Sprawę prowadzi podkomisarz Robert Lew. Śledztwo okazuje się jednak trudniejsze, niż się tego spodziewał. Wiek niektórych kości oraz substancje chemiczne, którymi zostały potraktowane, utrudniają ich zbadanie. Problemem staje się również ustalenie tożsamości ofiar. Śledczy nie są w stanie powiązać znalezionych szczątków z żadną otwartą sprawą. Wszystko wskazuje na to, że morderca dokonywał przez parędziesiąt lat zbrodni, których nikt nie zauważył…Sprawa wzbudza powszechne oburzenie społeczne i doprowadza do masowych protestów. Od jej rozwiązania zaczynają zależeć posady wielu ważnych osób, zarówno w Policji jak i w Rządzie oraz Prokuraturze.Dokąd zaprowadzą ślady? Czy uda się znaleźć sprawcę, gdy presja jest tak duża?

Perr. Czy intrygująca okładka z zagadkowym tytułem kryją równie ciekawą treść? 629 kości Seria: Seria z podkomisarzem Robertem Lwem : Autor: Perr M.M.

WYNIKI KONKURSU. Sprawdź, czy udało Ci się wygrać! NAGRODY.

POWIĄZANE KSIĄŻKI