629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem

629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem - M.M. Perr | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.M. Perr
WYMIAR
7,90 MB
NAZWA PLIKU
629 kości. Seria z podkomisarzem Robertem Lwem.pdf
ISBN
7727939552041

OPIS

Sprawę prowadzi podkomisarz Robert Lew. Śledztwo okazuje się jednak trudniejsze, niż się tego spodziewał. Wiek niektórych kości oraz substancje chemiczne, którymi zostały potraktowane, utrudniają ich zbadanie. Problemem staje się również ustalenie tożsamości ofiar. Śledczy nie są w stanie powiązać znalezionych szczątków z żadną otwartą sprawą. Wszystko wskazuje na to, że morderca dokonywał przez parędziesiąt lat zbrodni, których nikt nie zauważył…Sprawa wzbudza powszechne oburzenie społeczne i doprowadza do masowych protestów. Od jej rozwiązania zaczynają zależeć posady wielu ważnych osób, zarówno w Policji jak i w Rządzie oraz Prokuraturze.Dokąd zaprowadzą ślady? Czy uda się znaleźć sprawcę, gdy presja jest tak duża?

Wciągający, angażujący, trzymający w napięciu do ostatniej strony i serwujący w finale scenę, którą sprawi, że wielu czytelników z niecierpliwością wyczekiwać będzie premiery kolejnego tomu serii z podkomisarzem Robertem Lwem. Ja już na nią czekam.

Miejsce wydania Słupsk - Warszawa : Wydawnictwo Wydawnictwo Prozami, Rok wydania 2020. Objętość 351, [1] strona ; Rozmiary 21 cm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI