Woda i pędzelek. Wieś

Woda i pędzelek. Wieś - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,25 MB
NAZWA PLIKU
Woda i pędzelek. Wieś.pdf
ISBN
1466416056716

OPIS

ATRAKCYJNA i BEZPIECZNA malowanka wodna dla małych artystów. Wyraziste barwy BEZ UŻYCIA FARB – do kolorowania wystarczą PĘDZELEK i WODA!SYMPATYCZNE ILUSTRACJE i PROSTE RYMOWANKI zachęcają do zabawy. Do zabawy nie potrzeba kredek ani farb, wystarczy ZWILŻYĆ pędzelek wodą, POCIĄGNĄĆ nim oddzielnie każdy element ilustracji i POCZEKAĆ, aż kartka wyschnie. Malowanka wodna jest idealna zarówno DLA MŁODSZYCH DZIECI, które dopiero zaczynają ćwiczyć umiejętności plastyczne, oraz dla tych NIECO STARSZYCH, ponieważ stanowi lubiane UROZMAICENIE dla tradycyjnego kolorowania.

Zapewnia świetną zabawę. Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz! tel.: +22 610 11 71, 515 359 321. [email protected]

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > ATRAKCYJNA i BEZPIECZNA malowanka wodna dla małych artystów. Wyraziste barwy BEZ UŻYCIA FARB - do kolorowania wystarczą PĘDZELEK i WODA!SYMPATYCZNE ILUSTRACJE i PROSTE RYMOWANKI zachęcają do zabawy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI